Szukamy rodziny adopcyjnej po kursie w Ośrodku Adopcyjnym i z kwalifikacją do adopcji dla 4-letniego Chłopczyka💓.

Chłopczyk  pozostaje pod opieką poradni logopedycznej. Poza tym jest dzieckiem zdrowym (choć trafił do bazy krajowej), sprawnym fizycznie i ciekawym świata.

O Chłopczyku

Chłopczyk najchętniej spędza czas na świeżym powietrzu. Uwielbia się wspinać, skakać i super szybko jeździć na hulajnodze. Wielką radość sprawia mu też zabawa w „berka”, a latem kąpiele w jeziorze. Lubi też śpiewać i tańczyć w rytm muzyki. Przy niepogodzie najchętniej spedza czas na układaniu klocków.

Chłopiec łatwo nawiązuje kontakt z innymi dziećmi i z radością włącza się w gry zespołowe. Bardzo potrzebuje nowych rodziców, do których mógłby się przytulić i zwierzyć ze wszystkich swoich trosk oraz powierzyć im swój mały świat. Mamy nadzieję, że to marzenie małego dziecka o mamie i tacie wkrótce się spełni…

Kontakt🔽 

Rodziny (po szkoleniu w OA i z kwalifikacją na rodziców adopcyjnych), które chciałyby dowiedzieć się więcej o Chłopczyku i porozmawiać z opiekunem prawnym dziecka – zapraszam do kontaktu:💌 dzieckoadopcyjne@gmail.com (ewentualnie na priv na FB).

Dla osób bez kursu🔽

Osoby, które dopiero rozważają temat adopcji i zastanawiają się od czego zacząć i jak wygląda cała procedura odsyłam do naszego Przewodnika po zawiłych procedurach adopcyjnych: ✅„Kompendium wiedzy o adopcji. Narodziny miłości”. Książka jest dostępna:⏩w Sklepiku adopcyjnym. Powstała w oparciu o doświadczenia kilkuset par i osób samotnych, które przeszły procedury związane z przysposobieniem dziecka (również i nasze).

Pomóż – wypełnij🔽 

▶️🟢Cały czas zbieramy Wasze opinie dotyczące współpracy z różnymi ośrodkami adopcyjnymi z całej Polski – Ankieta jest anonimowa, 3-minutowa znajdziecie ją tutaj➡️Ankieta Ocena Wasze opinie i doświadczenia są niezwykle cenne, dla tych którzy dopiero zaczynają❤️.

To najważniejsze pytania, na które odpowiedzi znajdziecie w naszych książkach –⏩ Dekalogu adopcyjnym. Ukazują trzy różne perspektywy (mamy, ojca i dziecka), a dzięki temu obraz adopcji dziecka staje się pełny… Jako mama adopcyjna bardzo chciałam, by te książki powstały. Dopełniające się wzajemnie doświadczenia dają prawdziwy obraz adopcji. Dochód ze sprzedaży pozwala nam tu działać… Miłej lektury🧡