Cart
0

Adopcja oczami ojca

Książka ukazuje jak rodzi się w mężczyźnie miłość do dziecka i odpowiedzialność za jego dalsze życie.

Kup teraz

"Adopcja oczami ojca"

Ta książka jest bardzo wymowna, stonowana, nie zawiera zbędnych słów… Pokazuje jak rodzi się w mężczyźnie miłość do dziecka i odpowiedzialność za jego dalsze życie.

Punktem zwrotnym w życiu każdego mężczyzny jest pojawienie się dziecka. O ojcostwie adopcyjnym praktycznie się nie mówi. Jest to pierwsza tego typu pozycja na rynku, która przełamuje to milczenie.
E-book porusza ważny temat, opowiada o adopcji z punktu widzenia mężczyzny. Zebraliśmy w nim historie kilkunastu Ojców, ukazując ich emocje, nadzieje, radości i obawy. Bez upiększania, koloryzowania – tak, jak to wygląda naprawdę. Czy łatwo jest być adopcyjnym Tatą? Z jakimi wyzwaniami trzeba się zmierzyć? Czym różni się męskie podejście do adopcji od kobiecych doświadczeń?

Co zyskasz decydując się na zakup e-booka:

  • Poznasz historie kilkudziesięciu mężczyzn, którzy adoptowali dziecko (dzieci). Dzięki temu uzyskasz odpowiedzi na szereg pytań: Czy łatwo jest być adopcyjnym Tatą? Z jakimi wyzwaniami trzeba się zmierzyć?
  • Lepiej zrozumiesz rzeczywistość adopcyjną, poznasz radości i problemy z jakimi na co dzień borykają się rodziny adopcyjne oraz praktyczne sposoby ich rozwiązywania na przykładzie konkretnych historii.

Książka porusza i skłania do refleksji, dostarczając odpowiedzi na trudne pytania. Czyta się ją jednym tchem i trudno się od niej oderwać. Opisane historie ukazują ogromną dojrzałość i odpowiedzialność mężczyzn oraz ich niezłomną siłę w realizacji pragnienia, jakim jest doświadczenie bycia Ojcem. To również obraz walki o jak najlepszą przyszłość adoptowanego dziecka.

Do kogo skierowany jest e-book:

  • do wszystkich rodzin adopcyjnych, zastępczych, biologicznych oraz ich bliskich i przyjaciół,
  • osób przymierzających się do adopcji dziecka i rozważających taką możliwość oraz niezdecydowanych,
  • osób, które obawiają się adopcji ze względu na wszechobecne negatywne wyobrażenia, "stereotypy i mity” dotyczące tego tematu,
  • osób, pragnących poznać rzeczywistość adopcyjną bez koloryzowania i upiększania oraz przekonać się z jakimi radościami i troskami zmagają się na co dzień rodzice adopcyjni.

Pobierz przykładowy rozdział

Narodziny miłości książka

Szczegółowe informacje o e-booku:

  • E-book w formacie pdf
  • Składa się z kilkudziesięciu krótkich historii, które wyłaniają się z odpowiedzi mężczyzn (ojców adopcyjnych) na 8 pytań, uwzględniających różne aspekty adopcji dziecka.
  • Łącznie: 42 stron
  • Wielkość pliku około 18 MB

25,00 
25,00 
Buy now
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to: 25,00 
Akceptuję