Cart
0

Narodziny miłości

Jest jak mapa, bez której trudno odnaleźć się w zawiłościach uwarunkowań adopcyjnych i łatwo popełnić błąd podczas procedury.

Kup teraz

„Kompendium wiedzy o adopcji. Narodziny miłości”

Przewodnik po zawiłych procedurach adopcyjnych

Gdy kilka lat temu zapukaliśmy z mężem do drzwi Ośrodka Adopcyjnego byliśmy pełni nadziei i ufności. Mieliśmy kochających i otwartych na adopcję rodziców (czyli przyszłych dziadków), przyjaciół, dobrą pracę, mieszkanie, ugruntowany system wartości i wiarę, że może nie jesteśmy idealnymi kandydatami, ale za to dobrymi ludźmi. I zrobimy wszystko, by ten mały człowiek czuł się u nas kochany i szczęśliwy. Wypełniliśmy testy, przy interpretacji których usłyszeliśmy od pani z OA, że dawno nie spotkała małżeństwa tak  świadomie i dojrzale podchodzącego do kwestii adopcji. Jakie było nasze zdziwienie, gdy kilka miesięcy później mieliśmy ogromne problemy z uzyskaniem kwalifikacji na rodziców adopcyjnych. Ostatecznie się udało. Jest z nami Tomuś :)
Z rozmów z rodzicami adopcyjnymi dowiedziałam się, że trudności które musieliśmy pokonać, są udziałem bardzo wielu osób, starających się o adopcję. Liczba małżeństw, które w całej Polsce zostają z błahych, czasem wręcz irracjonalnych, powodów odrzucane przez OA jest spora, a kandydaci nie mają szans na odwołanie i w efekcie zmianę decyzji.

Aktualnie jest to jedyna tego rodzaju pozycja na rynku, adresowana do wszystkich osób, myślących o przysposobieniu dziecka. W prosty i przejrzysty sposób pokazuje poszczególne etapy procesu adopcyjnego, rozwiewa wątpliwości i obawy związane z adopcją. Pozwala się dobrze przygotować do spotkań z pracownikami Ośrodka Adopcyjnego i ułatwia jego wybór. Zwraca uwagę na najważniejsze błędy popełniane przez małżonków, jak też i osoby samotne, starające się o przysposobienie dziecka. Kompendium powstało w oparciu o doświadczenia kilkuset par i osób samotnych, które przeszły procedury związane z przysposobieniem dziecka, (również i nasze ;) ). Dodatkowo jest poparte wynikami kilkuletnich badań nad efektywnością działania systemu adopcyjnego w Polsce.

Co zyskasz decydując się na zakup e-booka:

 • Przede wszystkim ogrom skondensowanej wiedzy, popartej praktycznymi doświadczeniami, która pozwoli Ci podjąć dojrzałą decyzję w sprawie adopcji dziecka,
 • Będziesz wiedzieć na co zwrócić uwagę przy wyborze Ośrodka Adopcyjnego, a dzięki temu podejmiesz najlepszą decyzję i unikniesz wielu błędów,
 • Przygotujesz się na ewentualne problemy podczas procedury i poznasz sposoby ich rozwiązywania,
 • Zwiększysz swoje prawdopodobieństwo przejścia z sukcesem zawiłej i niełatwej drogi adopcyjnej… na końcu której czeka Twoje dziecko.
 • Zdobędziesz dostęp do informacji o programach, audycjach, książkach, blogach, grupach na FB poruszających proces adopcji dziecka.
 • Dodatkowy bonus w postaci mini przewodnika z wykazem wszystkich funkcjonujących w Polsce Ośrodków Adopcyjnych wraz z adresami, numerami telefonicznymi, adresami email i adresami stron internetowych.

Kompendium stanowi potężną dawkę wiedzy, zamkniętą w jednym e-booku. Przeprowadzi Cię krok po kroku przez zawiły proces adopcyjny i przygotuje do roli rodzica adopcyjnego. Ten e-book jest jak mapa, bez której trudno odnaleźć się mmw zawiłościach uwarunkowań adopcyjnych i łatwo popełnić błąd podczas procedury.

Do kogo skierowany jest e-book:

do wszystkich osób przymierzających się do adopcji dziecka i rozważających taką możliwość oraz niezdecydowanych.

A zwłaszcza do tych, którzy:

 • mają wątpliwości czy adopcja to ich droga do rodzicielstwa,
 • nie znają procedur związanych z przysposobieniem dziecka w Polsce,
 • chcą się dobrze przygotować do każdego etapu adopcji w celu uniknięcia błędów, najczęściej popełnianych przez kandydatów na rodziców adopcyjnych w kontakcie z Ośrodkami Adopcyjnymi.

Pobierz spis treści

Narodziny miłości książka

Szczegółowe informacje o e-booku:

Nie ryzykuj – zrób wszystko aby osiągnąć upragniony cel i zostać mamą lub tatą.
 • E-book w formacie pdf
 • liczba stron: 45 + mini przewodnik po Ośrodkach Adopcyjnych w Polsce: 27 stron
 • Łącznie: 72 strony
 • Wielkość pliku około 27 MB + 8 MB

Jeśli są państwo zainteresowani kupnem aplikacji „Ośrodki Adopcyjne” oraz przewodnika „Narodziny Miłości", mogą to państwo zrobić kupując Zestaw - „Przewodnik po adopcji”

29,00 
29,00 
Buy now
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to: 29,00 
Akceptuję