Cart
0

Rozmowy adopcyjne

Książka ukazuje najpiękniejsze i najtrudniejsze doświadczenia mam adopcyjnych oraz ich nieprzeciętną siłę i determinację w dążeniu do macierzyństwa.

Kup teraz

"Rozmowy adopcyjne"

są intymną relacją z narodzin miłości matki do małego, bezbronnego człowieka.

Książka opisuje intymne przeżycia kobiet, które adoptowały dzieci. Stanowi niesamowitą opowieść o wszystkich etapach adopcji. Ukazuje najpiękniejsze i najtrudniejsze doświadczenia mam adopcyjnych oraz ich nieprzeciętną siłę i determinację w dążeniu do macierzyństwa. Chwile słabości i niepowodzenia przykrywa ogromna radość i nadzieja oraz niesamowita wola walki o jak najlepszą przyszłość dziecka.

Co zyskasz decydując się na zakup e-booka:

 • Poznasz historie kilkudziesięciu kobiet, który adoptowały dziecko (Czasem jedno, a czasem więcej. Zdrowe lub z różnymi problemami. Razem z mężem lub w pojedynkę. W Polsce lub za granicą. Bezpośrednio w ośrodku adopcyjnym lub zaczynając od zostania rodziną zastępczą. Z okna życia, domu dziecka lub pogotowia opiekuńczego. Kilkadziesiąt lat temu lub stosunkowo niedawno). Książka ukazuje też historie nieudanych adopcji, choć przeważają te szczęśliwe.
 • Znajdziesz w niej  odpowiedzi na szereg pytań dotyczących adopcji i sytuacji rodzin przysposabiających dziecko.
 • Lepiej zrozumiesz rzeczywistość adopcyjną, poznasz radości i problemy z jakimi na co dzień borykają się rodziny adopcyjne oraz praktyczne sposoby ich rozwiązywania na przykładzie konkretnych historii.

Książka bawi, wzrusza i fascynuje. Czyta się ją jednym tchem i trudno się od niej oderwać. Opisane historie są pełne wiary i nadziei oraz głębokiej życiowej mądrości. Ukazują ogromną determinację kobiet i ich niezłomną siłę w realizacji największego pragnienia, jakim jest doświadczenie macierzyństwa. To również obraz walki o jak najlepszą przyszłość adoptowanego dziecka.

Do kogo skierowany jest e-book:

 • do wszystkich rodzin adopcyjnych, zastępczych, biologicznych oraz ich bliskich i przyjaciół,
 • osób przymierzających się do adopcji dziecka i rozważających taką możliwość oraz niezdecydowanych,
 • osób, które obawiają się adopcji ze względu na „wszechobecne negatywne wyobrażenia, stereotypy i mity” dotyczące tego tematu,
 • osób, pragnących poznać rzeczywistość adopcyjną bez koloryzowania i upiększania oraz przekonać się z jakimi radościami i troskami zmagają się na co dzień rodzice adopcyjni.

Pobierz przykładowy rozdział

Szczegółowe informacje o e-booku:

 • E-book w formacie pdf
 • Składa się z kilkudziesięciu krótkich historii, które wyłaniają się z odpowiedzi kobiet (mam adopcyjnych) na 8 pytań, uwzględniających różne aspekty adopcji dziecka.
 • Łącznie: 113 stron
 • Wielkość pliku około 33 MB

35,00 
35,00 
Buy now
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to: 35,00 
Akceptuję