Cart
0

Zestaw – „Przewodnik po adopcji”

Znajdź idealny Ośrodek Adopcyjny dla Ciebie i spełnij swoje marzenie o rodzicielstwie.

Kup teraz
Nowość

 

Zestaw - „Przewodnik po adopcji”

Zawiera kompendium wiedzy o adopcji - czyli przewodnik po zawiłych procedurach adopcyjnych „Narodziny miłości” oraz dostęp do aplikacji „Ośrodki adopcyjne"

„Narodziny miłości" - opisuje i wyjaśnia procedury związane z adopcją dziecka. Rozwiewa obawy przyszłych kandydatów na rodziców adopcyjnych. Przeprowadza przez każdy etap przysposobienia dziecka. Pozwala uniknąć wielu błędów proceduralnych. Jest jak mapa, bez której trudno odnaleźć się w zawiłościach uwarunkowań adopcyjnych.

Narodziny miłości

Aplikacja "Ośrodki Adopcyjne" zawiera zbiór opinii i doświadczeń kandydatów na rodziców adopcyjnych o Ośrodkach Adopcyjnych. Każdy Ośrodek ma swoje specyficzne kryteria i zasady kwalifikacji kandydatów na rodziny adopcyjne. Ważne jest, aby dokładnie poznać różnice w interpretacji przepisów i podejściu do adopcji. Czas oczekiwania na propozycję przyjęcia dziecka również może się różnić. Zbieranie opinii od osób, które przeszły przez proces adopcyjny, może być pomocne w dokonaniu właściwego wyboru Ośrodka Adopcyjnego.

Aplikacja - Ośrodki Adopcyjne

45,00 
36,00 
36,00 
Buy now
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to: 36,00 
Akceptuję