Szukamy rodziny adopcyjnej dla 3-letniego Chłopczyka (Rodziny po szkoleniu w OA i z kwalifikacją na rodziców adopcyjnych).

Chłopczyk💓  jest uroczym 3-latkiem, który  interesuje się budową samochodów🚗🚛🚜 i majsterkowaniem. Jest dzieckiem bardzo pogodnym, miłym i chętnym do pomocy.  Lubi ruch, szczególnie na świeżym powietrzu, nie przeszkodzi mu  w tym żadna pogoda🌦🌧😉.

O Chłopczyku

Jest bardzo sprawny fizycznie  i manualnie. Uwielbia wycinać, rysować, wyklejać. Chodzi do przedszkola, gdzie jest lubiany przez Panie i rówieśników. Jest dzieckiem bardzo grzeczny i chętnym do pomocy.  

Chłopiec jest w pełni zdrowym, energicznym i mądrym dzieckiem. Dobrze się rozwija. Jest bardzo rezolutny. Nie pytajcie mnie dlaczego to dziecko trafiło do bazy krajowej, w której nigdy nie powino się znaleźć💔. Wierzę, że bardzo szybko to się zmieni…

Kontakt🔽 

Rodziny (po szkoleniu w OA i z kwalifikacją na rodziców adopcyjnych), które chciałyby dowiedzieć się więcej o Chłopczyku i porozmawiać z opiekunem prawnym dziecka – zapraszam do kontaktu:💌: dzieckoadopcyjne@gmail.com (ewentualnie na priv na FB).

Dla osób bez kursu🔽

Osoby, które dopiero rozważają temat adopcji i zastanawiają się od czego zacząć i jak wygląda cała procedura odsyłam do naszego Przewodnika po zawiłych procedurach adopcyjnych: ✅„Kompendium wiedzy o adopcji. Narodziny miłości”. Książka jest dostępna:⏩w Sklepiku adopcyjnym. Powstała w oparciu o doświadczenia kilkuset par i osób samotnych, które przeszły procedury związane z przysposobieniem dziecka (również i nasze).

Pomóż – wypełnij🔽 

▶️🟢Cały czas zbieramy Wasze opinie dotyczące współpracy z różnymi ośrodkami adopcyjnymi z całej Polski – Ankieta jest anonimowa, 3-minutowa znajdziecie ją tutaj➡️Ankieta Ocena Wasze opinie i doświadczenia są niezwykle cenne, dla tych którzy dopiero zaczynają❤️.

O Adopcji (z perspektywy mam, ojców i dzieci)🔽

Jak przebiega adopcja❓Jakie towarzyszą jej emocje❓ Jak wygląda wspólne życie z dzieckiem adoptowanym❓  Co czuje mały człowiek w momencie adopcji❓ Jak później układa się jego życie❓

To najważniejsze pytania, na które odpowiedzi znajdziecie w naszych książkach – Dekalogu adopcyjnym. Ukazują trzy różne perspektywy, a dzięki temu obraz adopcji dziecka staje się pełny… Jako mama adopcyjna bardzo chciałam, by te książki powstały. Dopełniające się wzajemnie doświadczenia dają prawdziwy obraz adopcji. Miłej lektury😊