Potrzebna rodzina adopcyjna (po szkoleniu w OA na rodziców adopcyjnych) dla Rodzeństwa Dziewczynki i Chłopca.

Dziewczynka to Zosia. Ma 4-latka. Niestety doświadczyła traumy, która wpłynęła na jej opóźniony rozwój psychoruchowy. Jednak Zosia choć wolniej, to cały czas idzie do przodu, nadrabiając zaległości.  Dziewczynka ma wczesne wspomaganie rozwoju. Będzie wymagać pracy i pomocy przyszłych rodziców w nadrabianiu zaległości. Jej piękny uśmiech zrekompensuje każdy ich trud.

Brat Zosi – Oskar ma 6 lat. Jest Dzieckiem zdrowym. Dobrze się rozwija i bardzo lubi aktywność fizyczną oraz zabawy na świeżym powietrzu. To inteligentny, ciekawy świata i ludzi Chłopiec. Lubi układać klocki, bawić się autkami, biegać i grać w piłkę.

Dzieci mają uregulowaną sytuację prawną, są gotowe do adopcji. Czekają na mamę i tatę.

Kontakt💌

Rodziny (przede wszystkim te, które ukończyły szkolenia i posiadają kwalifikację na rodziców adopcyjnych) i chciałyby dowiedzieć się więcej o Rodzeństwie – zapraszam do kontaktu po szczegółowe informacje: dzieckoadopcyjne@gmail.com (ewentualnie na priv na FB).

Dla osób bez kursu🔽

Osoby, które dopiero rozważają temat adopcji i zastanawiają się od czego zacząć i jak wygląda cała procedura odsyłam do naszego💚 Zestawu – „Przewodnika po adopcji” . Znajdziecie w nim też aplikację „Ośrodki Adopcyjne” – ułatwiającą wybór OA na podstawie opinii innych kandydatów.

Poczytaj👨‍👩‍👧