Szukamy kochających rodziców adopcyjnych dla Dziewczynki💓. Rodziny po szkoleniu w Ośrodku Adopcyjnym lub na końcowym etapie procedury.

Trudny początek życia

Malutka trafiła do szpitala, gdy miała kilka miesięcy. Była hospitalizowana ze względu na biegunkę, odwodnienie organizmu, miała też liczne sinaki na twarzy, obrażenia na całym ciele, wyrwaną rączkę. Nie wróciła do rodziny biologicznej, ale sąd przez lata zwlekał z uregulowaniem jej sytuacji prawnej.

Dziewczynka została zakwalifikowana do adopcji. OA powiedział jednak, że nie ma szans na znalezienie rodziny ze względu na jej historię, wiek, upośledzenie umysłowe matki oraz to, że chodzi do przedszkola specjalnego.

Dziewczynka trafiła do Przedszkola Terapeutycznego ze względu na diagnozę mamy biologicznej i wynikające stąd ryzyko opóźnionego rozwoju. Została też objęta programem WWR w Wojewódzkim Szpitalu Rehabilitacyjnym dla Dzieci, w Ośrodku Rehabilitacji Dziennej.

O Dziewczynce

Dziewczynka jest bardzo pogodnym i otwartym dzieckiem, szybko adaptuje się do nowego otoczenia, bardzo łatwo nawiązuje kontakt z rówieśnikami oraz osobami dorosłymi, ma ogromny w sobie zasób miłości do innych, empatii, wszędzie wzbudza swoją osobą zainteresowanie, bo jest bardzo urokliwa, pełna ciepła, lubi tańczyć, ma talent do tańca (od września będzie chodzić do grupy tanecznej), wnosi wiele radości.

Dziewczynka ma ogromną potrzebę aby w jej życiu byli tata i mama. Najważniejsza i najbardziej podstawowa potrzeba to RODZINA, o której tak bardzo marzy, która daje poczucie bezpieczeństwa, stabilność, miłość oraz bezwarunkową akceptację. Jej wspiercie pozwoli Dziewczynce w osiągnięciu kolejnych kamieni milowych, co będzie rzutowało na całe jej życie.

Kontakt

💙Rodziny (te, które ukończyły kurs lub są na końcowym etapie procedury) i chciałyby dowiedzieć się więcej o Dziewczynce oraz porozmawiać z opiekunem prawnym – zapraszam do kontaktu po szczegółowe informacje: dzieckoadopcyjne@gmail.com (ewentualnie na priv na FB).

Dla osób bez kursu

💙Osoby, które dopiero rozważają temat adopcji i zastanawiają się od czego zacząć i jak wygląda cała procedura odsyłam do naszego Przewodnika po zawiłych procedurach adopcyjnych: „Kompendium wiedzy o adopcji. Narodziny miłości”. Książka jest dostępna:w Sklepiku adopcyjnym. Powstała w oparciu o doświadczenia kilkuset par i osób samotnych, które przeszły procedury związane z przysposobieniem dziecka (również i nasze).