Szukamy rodziny adopcyjnej dla Dziewczynki, która w tym roku pójdzie do 1 klasy (rodziny po szkoleniu w Ośrodku Adopcyjnym i kwalifikacji, ewentualnie w trakcie procedury).

Dziewczynka💓 jest dzieckiem uczynnym, samodzielnym i zaradnym. Okazuje życzliwość dorosłym, jak też i innym dzieciom. Lubi się z nimi bawić i spędzać wspólnie czas. Chętnie uczestniczy w codziennych zajęciach domowych. Będzie z pewnością wierną towarzyszką swojej przyszłej mamy i taty.

Dziewczynka lubi taniec, jazdę na hulajnodze oraz gdy czyta sie jej książki. Jest dzieckiem zdrowym. Nie sprawia problemów wychowawczych. Jest pod opieką poradni okulistycznej i metabolicznej ze względu na to, że w wieku niemowlęcym słabo przybierała na wadze.

Kontakt🔽

Rodziny (przede wszystkim te, które ukończyły kurs w OA lub są w trakcie) i chciałyby dowiedzieć się więcej o Dziewczynce i porozmawiać z opiekunem prawnym dziecka – zapraszam do kontaktu po szczegółowe informacje: dzieckoadopcyjne@gmail.com (ewentualnie na priv na FB).

Dla osób bez kursu🔽

Osoby, które dopiero rozważają temat adopcji i zastanawiają się od czego zacząć i jak wygląda cała procedura odsyłam do naszego Przewodnika po zawiłych procedurach adopcyjnych: „Kompendium wiedzy o adopcji. Narodziny miłości”. Książka jest dostępna:w Sklepiku adopcyjnym. Powstała w oparciu o doświadczenia kilkuset par i osób samotnych, które przeszły procedury związane z przysposobieniem dziecka (również i nasze).