Szukamy rodziny adopcyjnej dla Rodzeństwa💓 z województwa śląskiego – dwójki Dzieci. Dziewczynka ma zaledwie 4 latka, a Chłopiec 7.  

Zuzia💓 jest pogodną i uśmiechniętą dziewczynką. Wykazuje zainteresowanie otaczającym światem. Lubi zabawy ruchowe, spacery, słuchanie piosenek i zabawy przy muzyce. Lubi bawić się z innymi dziećmi. Jest dziewczynką bardzo empatyczną i chętnie okazuje swoje uczucia. Opiekuńcza i wrażliwa wobec innych dzieci.

O Dziewczynce

Zuzia posiada diagnozę FAS (Płodowy Zespół Alkoholowy), orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego oraz orzeczenie o niepełnosprawności. Dziewczynka bardzo dobrze pracuje w kontakcie indywidualnym podczas zajęć w ramach Wczesnego Wspomagania Rozwoju.
Zuzia chętnie uczęszcza do przedszkola, lubi towarzystwo innych dzieci i potrafi się z nimi bawić.

O Chłopcu

Jej brat Franek💓 jest otwarty i towarzyski wobec rówieśników. Jest także aktywny, żywiołowy oraz otwarty na poznawanie nowego otoczenia. Z zapałem uczęszcza do zerówki, gdzie chętnie uczy się z książek. Franuś jest samodzielny w czynnościach codziennych.

Chłopiec jest zainteresowany proponowanymi aktywnościami, rzadko się buntuje. Franiu lubi zabawy z plasteliną i wszelkimi masami plastycznymi. Chętnie bawi się narzędziami do majsterkowania dla dzieci.
Chłopiec posiada orzeczenie o potrzebie kształcenia specjalnego oraz opinię o potrzebie Wczesnego Wspomagania Rozwoju, a także orzeczenie o niepełnosprawności. Dziecko jest objęte opieką specjalistów.

Kontakt🔽:

Rodziny, które chciałyby dowiedzieć się więcej o Dziewczynce i jej Braciszku, porozmawiać z opiekunem prawnym – zapraszam do kontaktu po szczegółowe informacje💌: dzieckoadopcyjne@gmail.com (ewentualnie na priv na FB).

Dla osób bez kursu🔽:

Osoby, które dopiero rozważają temat adopcji i zastanawiają się od czego zacząć i jak wygląda cała procedura❓ odsyłam do naszego Przewodnika po zawiłych procedurach adopcyjnych:🧡 „Kompendium wiedzy o adopcji. Narodziny miłości”. Książka jest dostępna:w✅ Sklepiku adopcyjnym. Powstała w oparciu o doświadczenia kilkuset par i osób samotnych, które przeszły procedury związane z przysposobieniem dziecka (również i nasze).

Pomóż – wypełnij🔽: 

▶️🟢Cały czas zbieramy Wasze opinie dotyczące współpracy z różnymi ośrodkami adopcyjnymi z całej Polski – Ankieta jest anonimowa, 3-minutowa znajdziecie ją tutaj➡️Ankieta Ocena Wasze opinie i doświadczenia są niezwykle cenne, dla tych którzy dopiero zaczynają❤️.