Szukamy rodziny adopcyjnej dla 8-letniej Dziewczynki🧡 z województwa dolnośląskiego. Rodziny po szkoleniu w Ośrodku Adopcyjnym i kwalifikacji.

Dziewczynka

Dziewczynka ma osiem lat. Jest dzieckiem zdrowym, radosnym, żywiołowym i komunikatywnym. Uwielbia bawić się z innymi dziećmi. Bardzo dobrze się z nimi dogaduje. Jest pomocna i opiekuńcza, lubi przewodniczyć w grupie.

Właśnie skończyła zerówkę, w której nadrobiła wszystkie zaległości wynikające z wcześniejszych zaniedbań i jest w pełni gotowa do bycia Dumną Pierwszoklasistką. Zerówkę powtarzała, ponieważ będąc w RB prawie do niej nie chodziła i byłoby jej trudniej niż innym dzieciom zacząć naukę w szkole.
Rozwija się prawidłowo zarówno fizycznie jak i intelektualnie. Coraz lepiej radzi sobie z emocjami, potrafi je rozróżniać i nazywać. 

Zainteresowania

Lubi się przytulać, chodzić za rękę, być blisko. Wolny czas najchetniej spędza aktywnie, ale też potrafi się skupić na zabawach w domu. Szczególnie lubi kolorować, rysować, malować farbami, lepić z plasteliny, wycinać i tworzyć sztukę we własnym wydaniu 🙂 Ogromną przyjemność sprawiają jej łamigłówki – szczególnie te matematyczne. Uwielbia bawić się na dworze – hulajnoga już opanowana do perfekcji, teraz czas na rower, a plac zabaw, piaskownica i woda to jej żywioł. Wieczorami lubi słuchać jak czyta się jej bajki.

Dziewczynka jest dzieckiem otwartym na nowe wyzwania, ciekawym świata – chętnie zdobywa nieznane dotąd umiejętności i z wielką odwagą poznaje nowe rzeczy. Lubi też dobrze zjeść 🙂 a co ważniejsze, nauczyła się próbować wszystkich nowych potraw zanim powie czy coś jej smakuje czy nie.

Jej ulubione filmy, to te w których są ludzie i zwierzęta – wywołują w dziewczynce sporo emocji – śmieje się, płacze, złości, denerwuje, czasem boi. I pięknym jest to obserwować 🙂 Świetnie dogaduje się ze zwierzętami domowymi, ale i konie nie są jej straszne.

Mieć Rodziców…

Dziewczynka chciałaby mieć Rodziców na zawsze. Mamę i Tatę, którzy poświęcą jej czas i będą kochać, którym wskoczy do łóżka w sobotę rano żeby ich ciepłem i miłością naładować baterie na cały dzień. Chciałaby mieć rodziców aktywnych, lubiących ruch, z którymi będzie poznawać świat otoczona miłością i bezpieczeństwem.

*
I tak można by pisać i pisać, a Dziewczynę trzeba po prostu poznać 🙂

Kontakt

Rodziny (te, które ukończyły kurs i posiadają kwalifikację) i chciałyby dowiedzieć się więcej o Dziewczynce i porozmawiać z opiekunem prawnym – zapraszam do kontaktu po szczegółowe informacje💌: dzieckoadopcyjne@gmail.com (ewentualnie na priv na FB).

Dla osób bez kursu

✅Osoby, które dopiero rozważają temat adopcji i zastanawiają się od czego zacząć i jak wygląda cała procedura odsyłam do naszego Przewodnika po zawiłych procedurach adopcyjnych:🧡 „Kompendium wiedzy o adopcji. Narodziny miłości”. Książka jest dostępna:w Sklepiku adopcyjnym. Powstała w oparciu o doświadczenia kilkuset par i osób samotnych, które przeszły procedury związane z przysposobieniem dziecka (również i nasze).