Dzieci zakwalifikowane przez OA do adopcji. Trafiły do ogólnopolskiej bazy. Wciąż czekają…

Kochani, szukamy rodziców adopcyjnych, którzy ukończyli kurs w ośrodku adopcyjnym lub są w trakcie procedury adopcyjnej dla trójki Rodzeństwa. Dzieci „utknęły” w systemie, trafiły do ogólnopolskiej bazy dzieci zakwalifikowanych do adopcji. Od roku mają uregulowaną sytuację prawną i niestety wciąż czekają na mamę i tatę. Dzieci są zdrowe.

Siostra

Najstarsza Dziewczynka niedługo będzie obchodzić 7 urodziny. Jest dzieckiem życzliwym dla innych, lubianym i radosnym. Nie sprawia problemów wychowawczych. Dziewczynka lubi zwierzęta, jazdę na hulajnodze i taniec. Jest samodzielna i zaradna, chętna do pomocy. Ma dwóch młodszych Braci w wieku 4 i 3 lat.

Bracia

Średni Chłopczyk jest najszczęśliwszym dzieckiem na ziemi, gdy ktoś poświęca mu uwagę i gdy się z nim bawi.  Jeszcze mało mówi, ale z obserwacji opiekunów wynika, że jest to tylko kwestia czasu i niedługo dogoni w tym rówieśników.  Chłopczyk lubi bawić się w zabawy organizowane przez inne dzieci  oraz dorosłych. Chętnie się do nich przyłącza. Samodzielnie najchętniej bawi się klockami, samochodami lub puzzlami.

Najmłodszy Chłopiec ma zaledwie 3 latka. Jest dzieckiem pogodnym, miłym i chętnym do pomocy, zwłaszcza w gotowaniu. Lubi rysować, układać klocki, bawić się samochodzikami. Ma coraz większy zasób słów. Uwielbia zabawy na świeżym powietrzu i zabawy z innymi dziećmi, lubi też się przytulać do opiekunów i oglądać bajki.

Kontakt

💙Rodziny (tylko te, które ✅ukończyły kurs w ośrodku adopcyjnym lub ✅są w trakcie procedury) i chciałyby dowiedzieć się więcej o Rodzeństwie i porozmawiać z opiekunem prawnym – zapraszam do kontaktu po szczegółowe informacje: dzieckoadopcyjne@gmail.com oraz na priv na FB.

💙Osoby, które dopiero rozważają temat adopcji i zastanawiają się od czego zacząć i jak wygląda cała procedura odsyłam do naszego Przewodnika po zawiłych procedurach adopcyjnych: „Kompendium wiedzy o adopcji. Narodziny miłości”. Książka jest dostępna:✅w Sklepiku adopcyjnym. Powstała w oparciu o doświadczenia kilkuset par i osób samotnych, które przeszły procedury związane z przysposobieniem dziecka (również i nasze)😉.