Kochani szukamy rodziców adopcyjnych dla 2 małych Chłopców. Młodszy skończył niedawno 5 lat, a starszy 7 lat.

Dzieci są ze sobą bardzo zżyte, wspierają się i zawsze o sobie pamiętają. Bracia są zdrowi.

Wiele razem przeszli w domu rodzinnym. Byli głodzeni, bardzo zaniedbani. Starszy Chłopiec był dodatkowo bity. Te rany zadane przez przemoc fizyczną i psychiczną goją się bardzo powoli.  

Starszy Brat

Starszy Chłopiec chodzi do pierwszej klasy. Uczy się raz lepiej, a raz gorzej, a jednak małymi kroczkami idzie do przodu. Choć tak dużo przeszedł jest dzieckiem pogodnym, rezolutnym i kontaktowym. Lubi śpiewać i grać na gitarze.

Młodszy Brat

Jego młodszy Brat jest bystrym, pogodnym i radosnym dzieckiem, a dodatkowo rośnie „jak na drożdżach”. Bardzo lubi bawić się samochodzikami.

Chłopcy zostali zakwalifikowani do adopcji. Jednak OA nie znalazł dla nich jak dotąd rodziny i trafili do bazy krajowej.

Kontakt⏬:

Rodziny, które chciałyby dowiedzieć się więcej o Chłopcach, porozmawiać z opiekunem prawnym – zapraszam do kontaktu po szczegółowe informacje💌: dzieckoadopcyjne@gmail.com (ewentualnie na priv na FB). Szukamy rodziny po szkoleniu w Ośrodku Adopcyjnym i kwalifikacji, ewentualnie w trakcie procedury.

Dla osób bez kursu⏬

Osoby, które dopiero rozważają temat adopcji i zastanawiają się od czego zacząć i jak wygląda cała procedura odsyłam do naszego Zestawu – „Przewodnika po adopcji”

Pomóż – wypełnij: 

▶️🟢Cały czas zbieramy Wasze opinie dotyczące współpracy z różnymi ośrodkami adopcyjnymi z całej Polski – Ankieta jest anonimowa, 3-minutowa znajdziecie ją tutaj➡️Ankieta Ocena Wasze opinie i doświadczenia są niezwykle cenne, dla tych którzy dopiero zaczynają❤️.