Szukamy rodziców adopcyjnych dla małego, niespełna 4-letniego Chłopczyka.

Jasiu💓 jest dzieckiem pogodnym, radosnym, ciekawym świata. Uczęszcza do przedszkola, gdzie jest lubiany przez rówieśników i panie. Chłopczyk nosi okularki. Zdiagnozowano u niego FAS.

Jasiu chodzi na różne dodatkowe zajęcia zalecone mu w związku z lekkim opóźnieniem w rozwoju. Podczas zajęć pracuje chętnie, wykazuje inicjatywę i chęć działania. Panie przedszkolanki i rodzice zastępczy widzą bardzo duże postępy u Chłopca. Bardzo lubi też bawić się z innymi dziećmi oraz opiekunami, dużo się śmieje.

Jasiu jest dzieckiem wolnym prawnie, zakwalifikowany do adopcji. Mieszka w północno – wschodniej części Polski. Bardzo potrzebuje rodziców.

Kontakt🔽 

Rodziny (po szkoleniu w OA i z kwalifikacją na rodziców adopcyjnych), które chciałyby dowiedzieć się więcej o Chłopczyku i porozmawiać z opiekunem prawnym dziecka – zapraszam do kontaktu💌: dzieckoadopcyjne@gmail.com (ewentualnie na priv na FB).

Dla osób bez kursu🔽

Osoby, które dopiero rozważają temat adopcji i zastanawiają się od czego zacząć i jak wygląda cała procedura oraz, który Ośrodek Adopcyjny wybrać odsyłam do✅ naszego Zestawu „Przewodnik po adopcji” (zawiera on Aplikację z opiniami kandydatów na temat poszczególnych Ośrodków Adopcyjnych oraz Przewodnik po zawiłych procedurach adopcyjnych, który krok po kroku przeprowadzi Was przez zawiłości systemu😊).