Szukamy rodziny zastępczej z kwalifikacjami oraz możliwością adopcji w przyszłości dla 7- letniego chłopca💓.

Mimo, iż chłopiec posiada orzeczenie o wczesnym wspomaganiu rozwoju z uwagi na opóźnienia w rozwoju mowy, dziecko jest w pełni sprawne fizycznie i psychicznie. U chłopca wskazana jest systematyczna praca z logopedą – dziecko jest w trakcie diagnozy. Chłopiec przebywa w placówce opiekuńczo – wychowawczej na terenie Dolnego Śląska.

O Chłopcu…

Chłopiec jest bardzo wesołym, pogodnym dzieckiem, zabiegającym o indywidualny kontakt z opiekunem. W przyszłości bardzo chciałby zostać sławnym informatykiem 😊😊. Dziecko bardzo lubi grać w piłkę nożną⚽, uwielbia sprzęty elektroniczne📱💻. Jest dociekliwy, uwielbia majsterkować. Jest bardzo ruchliwym dzieckiem, uwielbia szybko jeździć na rowerze, hulajnodze. W okresie wakacyjnym uwielbia kąpiele w basenie. Kolekcjonuje karty pokemonów, jest przy tym bardzo skurpulatny.

Chłopczyk bardzo chętnie wykonuje wszelkie prace plastyczne z użyciem modeliny, plasteliny, farb🎨. Nieustannie doskonali umiejętność pisania literek oraz cyferek, ślaczków, jest przy tym bardzo dokładny. Chłopiec jest również bardzo pomocny w obowiązkach domowych. W grupie rówieśniczej bardzo chętnie uczestniczy w grach zespołowych, bierze udział również w zajęciach z break-dance-u. Jego niebieskie oczka oraz blond loczki potrafią skraść serce każdego, ale chłopiec z niecierpliwością czeka, aby przemówić do serduszka🧡 wymarzonych rodziców.

Kontakt🔽

Rodziny (przede wszystkim te, które ukończyły szkolenia i posiadają kwalifikację) i chciałyby dowiedzieć się więcej o Chłopcu i porozmawiać z opiekunem prawnym dziecka – zapraszam do kontaktu po szczegółowe informacje: dzieckoadopcyjne@gmail.com (ewentualnie na priv na FB).

Dla osób bez kursu🔽

Osoby, które dopiero rozważają temat adopcji i zastanawiają się od czego zacząć i jak wygląda cała procedura odsyłam do naszego Przewodnika po zawiłych procedurach adopcyjnych: 💙„Kompendium wiedzy o adopcji. Narodziny miłości”. Książka jest dostępna🚼:w Sklepiku adopcyjnym. Powstała w oparciu o doświadczenia kilkuset par i osób samotnych, które przeszły procedury związane z przysposobieniem dziecka (również i nasze).

Pomóż – wypełnij💏

▶️🟢Cały czas zbieramy Wasze opinie dotyczące współpracy z różnymi ośrodkami adopcyjnymi z całej Polski – Ankieta jest anonimowa, 3-minutowa znajdziecie ją tutaj➡️: Ankieta Ocena Wasze opinie i doświadczenia są niezwykle cenne, dla tych którzy dopiero zaczynają❤️.

O Adopcji (z perspektywy mam, ojców i dzieci)🔽

Jak przebiega adopcja❓❓❓❓ Jakie towarzyszą jej emocje❓ Jak wygląda wspólne życie z dzieckiem adoptowanym❓ Co czuje mały człowiek w momencie adopcji❓ Jak później układa się jego życie❓
To najważniejsze pytania, na które odpowiedzi znajdziecie w naszych książkach – Dekalogu adopcyjnym.