Cart
0

Zestaw rozmowy o adopcji

To propozycja dla osób, które chcą poznać historie rodziców adopcyjnych oraz dorosłych adoptowanych dzieci i kupić nasze 3 produkty po najniższej cenie.

Kup teraz

Zestaw "rozmowy o adopcji"

Zawiera trzy e-booki ( „Rozmowy adopcyjne” + „Adopcja oczami ojca" + „Moje nowe życie po adopcji").

„Rozmowy adopcyjne" – ukazują rzeczywistość adopcyjną z punktu widzenia kobiet. Opisują najpiękniejsze i najtrudniejsze doświadczenia mam adopcyjnych. To opowieść o sile i determinacji kobiet w dążeniu do realizacji największego pragnienia, jakim jest bycie mamą. Przedstawia radości i problemy towarzyszące macierzyństwu adopcyjnemu. To również świadectwo niezłomnej walki o jak najlepszą przyszłość swojego dziecka.

„Adopcja oczami ojca" – opowiada o adopcji z punktu widzenia mężczyzny. Zebraliśmy w nim historie kilkunastu Ojców, ukazując ich emocje, nadzieje, radości i obawy. Bez upiększania, koloryzowania – tak, jak to wygląda naprawdę. Czy łatwo jest być adopcyjnym Tatą? Z jakimi wyzwaniami trzeba się zmierzyć? Czym różni się męskie podejście do adopcji od kobiecych doświadczeń?

„Moje nowe życie po adopcji - historie dorosłych adoptowanych" – ta książka jest kontynuacją naszej adopcyjnej serii. Po ukazaniu doświadczeń i przeżyć mam oraz ojców adopcyjnych przyszedł czas na dzieci. Głos ten jest najsilniejszy w swojej wymowie. Publikacja dopełnia obraz adopcji ukazując ją od strony dziecka. Pozwala zrozumieć skomplikowaną rzeczywistość adopcyjną – zwraca też uwagę na najczęściej popełniane błędy przez rodziców adopcyjnych.

86,00 
86,00 
Buy now
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to: 86,00 
Akceptuję