Szukamy rodziny adopcyjnej z kwalifikacjami dla 3 małych dzieci (sióstr). Najmłodsza Dziewczynka ma 3-latka, średnia 4-latka i najstarsza 7 lat. Sytuacja prawna Dzieci jest uregulowana. Przebywają w rodzinnej pieczy zastępczej.

Najstarsza z sióstr to 7-letnia Blanka. Dziewczynka od września 2023r. rozpoczęła swoją edukację szkolną. Zdarza jej się zapominać o zadaniach domowych i pilnowaniu przyborów szkolnych, jej zeszyty nie są perfekcyjne, ale nadrabia uśmiechem, niesamowitą aktywnością i kulturą osobistą. Dziewczynka po trudnych przeżyciach w domu rodzinnym, ale warto dać jej szansę.

Druga z sióstr to 4-letnia Zuzanna. Dziewczynka z temperamentnym charakterem, wysoką spostrzegawczością i umiejętnością zjednywania sobie towarzyszy zabaw (zarówno wśród dzieci, jak i osób dorosłych). Zna zasady funkcjonowania obowiązujące w domu rodziny zastępczej, ale zdarza jej się do nich nie stosować. Potrafi pięknie przepraszać.

Najmłodsza to 3-letnia Natalia. Dziewczynka potrzebuje czasu, aby przyzwyczaić się do nowych osób. Ale gdy już się to stanie, jawi się jako dziecko otwarte, uśmiechnięte, które zgodnie bawi się z innymi. Natalka jest spokojną dziewczynką, nie sprawiającą problemów wychowawczych.

Kontakt💌

Rodziny (te, które ukończyły kurs lub są na końcowym etapie procedury) i chciałyby dowiedzieć się więcej o Dziewczynkach oraz porozmawiać z opiekunem dzieci – zapraszam do kontaktu po szczegółowe informacje: dzieckoadopcyjne@gmail.com (ewentualnie na priv na FB).

Dla osób bez kursu🔽

Osoby, które dopiero rozważają temat adopcji i zastanawiają się od czego zacząć i jak wygląda cała procedura odsyłam do naszego✅ Zestawu – „Przewodnika po adopcji” . Znajdziecie w nim też aplikację „Ośrodki Adopcyjne” – ułatwiającą wybór OA na podstawie opinii innych kandydatów.

Poczytaj👨‍👩‍👧