Szukamy rodziców adopcyjnych dla rodzeństwa, trzech chłopców💓: 6 – letniego i 4,5 – letnich bliźniaków. Dzieci są zdrowe, pogodne, dobrze się rozwijają.

Najstarszy Chłopiec

Najstarszy z braci niedługo skończy 6 lat. Bardzo lubi pomagać w pracach domowych, chce się czuć potrzebny. Jest bardzo opiekuńczy w stosunku do swoich młodszych braci bliźniaków. Bardzo lubi być przytulany, często pyta czy jest kochany?

Jest dzieckiem bardzo ciekawym świata, zadaje mnóstwo pytań na różne tematy. Potrafi zająć się zabawą oraz zachęcić braci do wspólnej zabawy. Uwielbia rysować, kolorować, pisać – zna większość liter i potrafi napisać swoje imię. Bardzo lubi układać puzzle oraz bawić się klockami- tworzy niesamowite budowle 🏰 pokazując przy tym swoją wyobraźnię.

Chłopczyk jest wybrednym dzieckiem jeśli chodzi o posiłki. Bardzo nie lubi warzyw oraz owoców (preferuje tylko jabłko🍎), nie toleruje również kwaśnych potraw.

Bliźniacy

Starszy Chłopczyk urodził się o minutę wcześniej od swojego Braciszka. Jest chłopcem bardzo pogodnym i grzecznym. Na jego twarzy zawsze można zobaczyć uśmiech, ponadto bardzo lubi się przytulać. Mówi zrozumiale więc łatwo można dowiedzieć się czego oczekuje i pragnie.
Chłopczyk potrafi samodzielnie się ubrać, jeśli pokaże mu się co powinien na siebie założyć po kolei. Nie jest wybredny w jedzeniu, ale często domaga się karmienia go podczas obiadu. Zjada również z wielkim apetytem warzywa (min. marchewkę, ogórki, paprykę) i owoce. Uwielbia się kąpać i bawić w wodzie.

Młodszy z Bliźniaków jest dzieckiem pogodnym ale lubi łobuzować. Jest odważny i bywa zadziorny. Tak samo jak jego brat zawsze jest uśmiechnięty i bardzo lubi się przytulać. Nie mówi jeszcze dobrze. Czasami nie potrafi powiedzieć czego mu potrzeba, również potrafi ubrać się samodzielnie. Nie jest wybredny w jedzeniu, zazwyczaj zjada posiłki samodzielnie. Również lubi warzywa i owoce. Podobnie, jak jego starszy Brat Bliżniak uwielbia się kąpać i bawić w wodzie.
Chłopcy są ze sobą bardzo związani, potrafią przez dłuższy czas zająć się zabawą szczególnie lubią budować z kloców różne konstrukcje, układać puzzle, rysować oraz kolorować.
Bracia bardzo o siebie dbają, gdy jeden z nich coś spsoci to drugi staje w jego obronie. Bliźniaki zawsze są razem i wykonują wszystkie możliwe czynności razem😊.

Bracia rozwijają się prawidłowo, nie chorują, nie korzystają ze wsparcia żadnych specjalistów.

Kontakt‼
Prosimy o kontakt bezpośredni: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaworznie.Tel: 32 618-18-34, 32 618-17-85☎📞

Dla osób bez kursu⏬

Osoby, które dopiero rozważają temat adopcji i zastanawiają się od czego zacząć i jak wygląda cała procedura odsyłam do naszego✅ Zestawu – „Przewodnika po adopcji” . Znajdziecie w nim też aplikację „Ośrodki Adopcyjne” – ułatwiającą wybór OA na podstawie opinii innych kandydatów.

Poczytaj🔽