Cart
0

Zestaw adopcyjny + aplikacja

To propozycja dla osób, które pragną kupić nasze wszystkie produkty po najniższej cenie.

Kup teraz

 

Zestaw "adopcyjny"

Zawiera siedem e-booków ( „Narodziny miłości czyli przewodnik po zawiłych procedurach adopcyjnych” + „Rozmowy adopcyjne” + „Adopcja oczami ojca" + "Moje nowe życie po adopcji" + "Coś bardzo ważnego do spełnienia – nasza historia." + „Dzięki adopcji zostałam mamą"+ „Zrozumieć adopcję").

„Narodziny miłości" - opisuje i wyjaśnia procedury związane z adopcją dziecka. Rozwiewa obawy przyszłych kandydatów na rodziców adopcyjnych. Przeprowadza przez każdy etap przysposobienia dziecka. Pozwala uniknąć wielu błędów proceduralnych. Jest jak mapa, bez której trudno odnaleźć się w zawiłościach uwarunkowań adopcyjnych.

Narodziny miłości

„Rozmowy adopcyjne" – ukazują rzeczywistość adopcyjną z punktu widzenia kobiet. Opisują najpiękniejsze i najtrudniejsze doświadczenia mam adopcyjnych. To opowieść o sile i determinacji kobiet w dążeniu do realizacji największego pragnienia, jakim jest bycie mamą. Przedstawia radości i problemy towarzyszące macierzyństwu adopcyjnemu. To również świadectwo niezłomnej walki o jak najlepszą przyszłość swojego dziecka.

Rozmowy adopcyjne

„Adopcja oczami ojca" – opowiada o adopcji z punktu widzenia mężczyzny. Zebraliśmy w nim historie kilkunastu Ojców, ukazując ich emocje, nadzieje, radości i obawy. Bez upiększania, koloryzowania – tak, jak to wygląda naprawdę. Czy łatwo jest być adopcyjnym Tatą? Z jakimi wyzwaniami trzeba się zmierzyć? Czym różni się męskie podejście do adopcji od kobiecych doświadczeń?

Adopcja oczami ojca

„Moje nowe życie po adopcji - historie dorosłych adoptowanych" – ta książka jest kontynuacją naszej adopcyjnej serii. Po ukazaniu doświadczeń i przeżyć mam oraz ojców adopcyjnych przyszedł czas na dzieci. Głos ten jest najsilniejszy w swojej wymowie. Publikacja dopełnia obraz adopcji ukazując ją od strony dziecka. Pozwala zrozumieć skomplikowaną rzeczywistość adopcyjną – zwraca też uwagę na najczęściej popełniane błędy przez rodziców adopcyjnych.

Moje nowe życie po adopcji - historie dorosłych adoptowanych

„Coś bardzo ważnego do spełnienia – nasza historia" – ta książka opowie Wam naszą historię adopcyjną. Już od dawna pytacie kim jesteśmy, jak wyglądamy, czym się na co dzień zajmujemy? Część osób myli nas z ośrodkami adopcyjnymi czy domami dziecka. Czasem nawet wini za różne niesprawności systemu. Ale my jesteśmy przede wszystkim RODZICAMI ADOPCYJNYMI i każdego dnia pokazujemy, że „zwykły człowiek może działać i zmieniać świat na choć trochę lepszy”.

Coś bardzo ważnego do spełnienia – nasza historia

„Dzięki adopcji zostałam mamą" – książka jest pełna emocji, niesamowitych wzruszeń, zawiera zwierzenia kobiet, które adoptowały dziecko. Poznajemy chwile ogromnej radości i euforii w zestawieniu z trudnościami, zmęczeniem i zwątpieniem.
Każda opowiedziana historia jest inna, dotyczy innego dziecka i innej kobiety, ale łączy je jedno – ogromna determinacja głównych bohaterek w dążeniu do macierzyństwa oraz niewyobrażalne szczęście z bycia mamą.

Dzięki adopcji zostałam mamą

„Zrozumieć adopcję" – to nie tylko emocjonująca opowieść, ale także okazja do refleksji na temat systemu adopcyjnego i roli instytucji w opiece nad dziećmi. Książka pozwala lepiej zrozumieć temat adopcji i sytuację małych dzieci, których rodzice biologiczni zawiedli. Czy faktycznie system stawia dobro dziecka na pierwszym miejscu? Czy jesteśmy gotowi na zmiany, które są niezbędne dla lepszego życia tych dzieci?

Zrozumieć adopcję

Aplikacja "Ośrodki Adopcyjne" Ośrodki Adopcyjne są kluczowym miejscem dla osób, które decydują się na adopcję dziecka. Każdy Ośrodek ma swoje specyficzne kryteria i zasady kwalifikacji kandydatów na rodziny adopcyjne. Ważne jest, aby dokładnie poznać różnice w interpretacji przepisów i podejściu do adopcji. Czas oczekiwania na propozycję przyjęcia dziecka również może się różnić. Zbieranie opinii od osób, które przeszły przez proces adopcyjny, może być pomocne w dokonaniu właściwego wyboru Ośrodka Adopcyjnego.

Aplikacja - Ośrodki Adopcyjne

189,00 
189,00 
Buy now
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni to: 189,00 
Akceptuję